Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Pakowanie

Jeżeli chcesz mieć pewność, że twoja przesyłka dotrze nieuszkodzona i oczekujesz profesjonalnej usługi pakowania w rozsądnych cenach - skorzystaj z naszej oferty!

Udostępniamy pełny zakres materiałów pakowych: kartony, koperty, folie perforowane, profesjonalne materiały wypełniające i zabezpieczające. Dlatego oddając nam przesyłkę do wysłania nie musisz martwić się o poprawne zapakowanie.

Profesjonalnie pakujemy przedmioty podatne na uszkodzenia (antyki, produkty szklane itp.) o dowolnych gabarytach. Korzystając z naszej usługi pakowania już nigdy nie usłyszysz od klienta o niepoprawnym zabezpieczeniu przesyłki kurierskiej. Usługa pakowania dotyczy oczywiście nie tylko paczek wysyłanych z punktu. Pakujemy również prezenty oraz podarunki okolicznościowe zapewniając staranność i estetykę oferowanej usługi. Odbierając rzeczy do wysyłki od klienta nie oczekujemy zapakowanego towaru, oferujemy profesjonalną usługę pakowania zapewniając bezpieczeństwo wysyłanym produktom niezależnie od wagi, wielkości czy ilości. Wystarczy ze uzgodnisz z nami wszystkie szczegóły dotyczące twojej przesyłki.

 


Strona główna Strona główna Kontakt Kontakt
COPYRIGHT © 2011 MBE Szczecin - ALL RIGHTS RESERVED