Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Poligrafia

Usługi poligraficzne Kiedy trzeba przygotować profesjonalne materiały szkoleniowe, papier firmowy, wizytówki, plakaty, ulotki, banery, roll-up, artykuły reklamowe i znakowe, kiedy potrzebujesz po prostu wykonać dobrej jakości kopie swoich dokumentów
- punkt MBE jest najwłaściwszym miejscem aby to zrobić. Od projektu poprzez wykonanie i dostarczenie.

Wizytówki

Profesjonalny projekt wizytówki to wstęp do sukcesu
w biznesie. Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy potrafimy wykonać projekty, które zwrócą uwagę potencjalnego klienta i dzięki wizytówce zaprojektowanej przez Nas pomyśli "to jest Firma z którą chcę nawiązac współpracę".

Plakaty

Oferujemy Państwu projekty plakatów - w różnycgh wymiarach, w zależności od Państwa potrzeb. Mogą to być projekty w wymiarach standardowych: A4, A3, A2, A1, A0 i innych dostosowanych do wymagań. Projektujac plakaty staramy się aby efekt końcowy przyciągał wzrok, budził zainteresowanie potencjalnych odbiorców.

Tworzymy również:

- papiery firmowe
- teczki
- kalendarze
- etc.
 
Ulotki

Stworzymy ulotki z których będziesz naprawdę dumny Proces tworzenia owocnych ulotek zaczynamy od głębokiego zrozumienia Twojego biznesu i potrzeb jego klientów. Właśnie takie podejście, pełne myślenia i świadomego działania, wyróżnia naszą ofertę od konkurencji.


 

 


Strona główna Strona główna Kontakt Kontakt
COPYRIGHT © 2011 MBE Szczecin - ALL RIGHTS RESERVED