Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki

Korespondencja seryjna

Pakowanie korespondencji, wysyłka korespondencji masowej, szczególnie w sytuacji, gdy odbywa się ona nie częściej niż raz w miesiącu, może powodować duże obciążenia w sprawnym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Outsourcing procesów związanych z wysyłaniem korespondencji seryjnej jest dla większości firm bardzo interesującym rozwiązaniem. Zleceniodawca korzysta z fachowej wiedzy doświadczonego dostawcy oraz z jego infrastruktury dostosowanej do obsługi wielu dużych Zleceniodawców, co wiąże się z niższymi kosztami i sprawną wysyłką. Dodatkową korzyścią dla Zleceniodawcy, jest płynne nadawanie korespondencji także w okresach szczególnie wzmożonych wysyłek, jak też absencji osób odpowiedzialnych za wysyłkę. Ze względu na specyfikę naszej działalności - obsługę codziennej korespondencji pocztowej - jesteśmy przygotowani do szybkiej realizacji zleceń masowych.
 

Nasz potencjał pozwala na realizację wielotysięcznych wysyłek w parę dni od chwili złożenia zamówienia. Co często bywa istotne, nasza firma nie stosuje przy tym żadnych limitów ilościowych dotyczących pakowanej korespondencji. Obecny potencjał umożliwia nam zapakowanie średnio 2000 listów w ciągu jednego dnia.

Pakowanie listów wykonujemy ręcznie.
 

Zakres zlecanych prac może obejmować przygotowanie do druku, druk, personalizację pism, adresowanie, konfekcjonowanie oraz przygotowanie książek nadawczych, a następnie frankowanie różnymi metodami i ekspedycję u operatora pocztowego.
 

Dysponujemy niezbędnymi materiałami do pakowania różnorodnych przesyłek, stale posiadamy zapas kopert w różnych rozmiarach. Dzięki temu zlecenia mogą być przyjmowane w całości drogą elektroniczną, następnie drukowane, pakowane i w tym samym dniu nadane.
 

Podczas wykonywania prac, spełniamy wymagania Ustawy o Ochronie Danych Osobowych uzupełnione szczegółowo w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.
 

W przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.
 

Poniżej  orientacyjny cennik na podstawie współpracy z innymi klientami. Po poznaniu szczegółów Państwa zapotrzebowania możemy przygotować dedykowany cennik.


 


Strona główna Strona główna Kontakt Kontakt
COPYRIGHT © 2011 MBE Szczecin - ALL RIGHTS RESERVED